Betono priedai

EKOFOB

PRODUKTO APRAŠYMAS

EKOFOB yra betono paviršiaus impregnavimo skystis, didinantis jo atsparumą šalčiui ir ledą tirpdančioms druskoms.

NAUDOJIMAS

EKOFOB visų pirma naudojamas betoniniuose automobilių keliuose, lėktuvų pakilimo ir nusileidimo takuose, automobilių stovėjimo aikštelėse, garažuose, sandėliuose, tiltuose, viadukuose, jų apsauginėse sienose. Ant paviršiaus EKOFOB užpurškiamas ar užtepamas teptuku ar voleliu. Pagrindinė taisyklė – tepti tiek, kad paviršiuje nesusidarytų EKOFOB perteklius, kad jis visas susigertų į betoną. Impregnuojamas paviršius turi būti sausas ir švarus, oro temperatūra ne žemesnė negu 15°C, o betono temperatūra nuo +5°C iki +40°C. Tinkamiausia laikoma 25±10°C temperatūra.

SUNAUDOJIMAS

Orientaciniai kiekiai pirmą kartą purškiant ant šviežio betono yra 150 – 200gr/m². Senam, vieną kartą jau impregnuotam betonui gali pakakti 50-60gr/m²

SAVYBĖS

Išvaizda – bespalvis arba gelsvas skystis

Tankis – 770-830 kg/m³

Kietėjimo temperatūra – -27°C

LAIKYMAS

Sandėliuose neužšąla. Reikia saugoti nuo tiesioginių saulės ir kitų šilumos šaltinių. Metalinė tara turi būti cinkuota ar padengta laku. Saugojimo trukmė 6 mėn.

IŠPILSTYMAS IR TIEKIMAS

-pilamas į cisternas;

-1000 l bakuose;

-200 l polietileninėse statinėse;

MESIO

Ši informacija yra orientacinio pobūdžio. Firma STACHEMA neatsako už galimą žalą, atsiradusią dėl nepatikrinto ar dėl neteisingo naudojimo, taip pat neatsako už produkto, išpilstyto į naudotojo tarą, kokybę.

DARBO IR SVEIKATOS SAUGA

Produktas yra netoksiškas, tačiau, kaip ir visi chemikalai, gali būti laikomas kenksmingu sveikatai. Todėl dirbant su juo būtina laikytis sanitarijos ir higienos reikalavimų. Produkte esantys trys komponentai pasižymi silpnu erzinančiu poveikiu odai ir gleivinei. Dirbant su priedu, reikia naudoti individualias saugos priemones, neleidžiančias tiesiogio kontakto su oda ir akimis. Dirbant su priedu, negalima valgyti, gerti ir rūkyti. Prieš kiekvieną pertrauką ir po darbo reikia rūpestingai nusiplauti rankas vandeniu su muilu ir pasitepti maitinančiuoju kremu.

PIRMOJI PAGALBA

-priedo įkvėpusįjį nukentėjusįjį reikia išnešti į gryną orą, laikyti ramybės būvyje, saugoti nuo šalčio;

-jei priedo pateko į akis, plauti jas tekančiu vandeniu mažiausiai 10 min.;

-patekus ant odos, plauti vandeniu su muilu ir tepti kremu;

-nurijus priedo, išgerti mažiausiai 0,5 l vandens ir sukelti vėmimą.

Išpiltą ant žemės priedą sugerti smėliu ar pjuvenomis ir išvežti į specialiai šiam tikslui skirtas utilizavimo vietas. Produktas negali patekti į gruntinius ir paviršinius vandenis, kanalizacijos tinklus.

ATSARGOS PRIEMONĖS

Sandėliuojant ir dirbant su EKOFOB reikia laikytis visų priemonių, reikalaujamų III degumo klasės medžiagoms.