Betono priedai

Tepalas klojiniams

VARIVA FORM 800 yra natūralių aliejų vandeninė emulsija. Speciali produkto sudėtis ir jo įvairios fizinės bei cheminės reakcijos su betono paviršiaus skiedinine dalimi leidžia išvengti nepageidaujamų mikro bei makro pūslelių betono paviršiuje, gerina bendrą estetinę išvaizdą. Produktas specialiai sukurtas, kad atitiktų šiuolaikinio betono reikalavimus. VARIVA FORM 800 IT tiekiamas paruoštas naudoti. Jis užpurškiamas, užtepamas šepečiu ar voleliu. Atitinka UNI standartą.

VARIVA FORM 10 – labai efektyvus klojinių ir formų tepalas natūralių ir sintetinių organinių medžiagų pagrindu. Tepalo sudėtyje yra visas kompleksas natūralių antiadhezinių ir antikorozinių priedų. Tinka tiek metaliniams, tiek ir mediniams bei plastikiniams klojiniams ir formoms. Garantuoja labai gerą betono paviršių.

VARIVA FORM 15 – labai efektyvus klojinių ir formų tepalas mineralinių ir augalinių aliejų pagrindu. Tepalo sudėtyje yra visas kompleksas natūralių antiadhezinių ir antikorozinių priedų. Tinka tiek metaliniams, tiek ir mediniams bei plastikiniams klojiniams ir formoms. Garantuoja labai gerą betono paviršių.

VARIVA FORM EKO 22 – labai efektyvus klojinių ir formų tepalas mineralinių ir augalinių aliejų bei riebalų rūgščių pagrindu. Tepalo sudėtyje yra visas kompleksas natūralių antiadhezinių ir antikorozinių priedų. Tinka tiek metaliniams, tiek ir mediniams bei plastikiniams klojiniams ir formoms. Garantuoja labai gerą betono paviršių.

VARIVA spray 10 – tai 10 litrų nerūdijančio plieno talpyklą turintis 6 barų slėginis purkštuvas su žalvarine pompa. Darbinį slėgį jums nustatyti padės purkštuvo turimas manometras. VARIVA spray 10 komplektuojamas kartu su 1,2 metro armuota PVC žarna,  žalvariniu purškimo pistoletu ir rankena, 50 cm  purškimo lancetu, žiediniu lanceto laikikliu, petnešomis bei jūsų naudojamai produkcijai optimaliausiu purkštuku.