Betono priedai

Specialieji priedai

BETOMPUMPsumaišytas su vandeniu, betono siurblio vamzdyne sukuria „slidžią plėvelę“ ir leidžia sklandžiai pumpuoti cemento mišinius. Jis pakeičia cementinius tepimo mišinius (cementinį  pienelį).

POROSTOP IN –  pilamas į maišyklę betono mišinio gamybos metu. Jis didina sukietėjusio betono vandens nelaidumą augindamas jame kristalus ir tankina struktūrą. Kristalai auga susiformavusiose betono porose ir kapiliaruose, didina betono tankį ir hidroizoliaciją. Tuo pačiu ribojamas agresyvių medžiagų skverbimasis iš aplinkos, didėja betono ilgaamžiškumas. POROSTOP IN nedaro neigiamos įtakos betono mišinio kietėjimui.

STACHEMENT AC600 – tai bechloridis betono susitraukimą mažinantis priedas (SRA), pasireiškiantis betono rišimosi procese.

VIBROFINIŠ S FORTE – plastifikuojantis ir hidrofobizuojantis vibropresuojamų betonų priedas, suteikiantis gaminiui tankesnę struktūrą, mažinantis vandens įgeriamumą (mažina kapiliarų sistemą). Mažėja kalkių apnašų susidarymo galimybės, darosi intensyvesnė gaminio spalva, didesnis atsparumas šalčiui ir ledą tirpdančioms druskoms.