Betono priedai

Standžių betono mišinių priedai

Standžių betono mišinių priedai

VIBROFINIŠ– plastifikuojančiomis ir hidrofobizuojančiomis savybėmis pasižymintis standžių betono mišinių priedas, suteikiantis tankesnę struktūrą ir mažinantis vandens įgeriamumą (mažina kapiliarų sistemą).Naudojant priedą, mažėja kalkių apnašų susidarymo galimybės, darosi intensyvesnė gaminio spalva, didesnis atsparumas šalčiui ir ledą tirpdančioms druskoms.

ELEMENTAN  – skystas bechloridis plastifikuojantis ir tankinantis betono mišinio priedas. Periodiškai ar nuolatinai vandens veikiamo betono gamybai ( drėgni pamatai,šlapia vieta ).

VIBROPOR KOT – kompleksinis priedas vibropresuojamų betono mišinių viršutiniams ir apatiniams gaminio sluoksniams. Naudojamas įvairių plytelių, trinkelių, bordiūrų, žiedų ir sieninių blokų gamybai. Gaminio paviršiuje mažina apnašų susidarymą. Naudojamas visų vibropresuojamų gaminių betono mišiniams. Priedas hidrofobizuoja, plastifikuoja mišinį ir chemiškai reaguoja su kalcio hidroksidu, neleisdamas jam migruoti į gaminio paviršių ir sudaryti apnašas. Reakcijos produktas – vandenyje netirpstančios druskos, surišamos gaminio viduje, nepatenka į paviršių. Be to, priedas leidžia sumažinti užmaišymo vandens kiekį, didina sukietėjusio betono stiprį ir ilgaamžiškumą.

VIBROPOR P – kompleksinis priedas vibropresuojamų betono mišinių viršutiniams ir apatiniams gaminio sluoksniams. Naudojamas įvairių plytelių, trinkelių, bordiūrų, žiedų ir sieninių blokų gamybai. Plastifikuoja betono mišinį ir įsiurbia į jį orą.