Betono priedai

HYDROFOB

PRODUKTO APRAŠYMAS

HYDROFOB yra hidrofobizavimo priemonė silikonų pagrindu. Tai šarminės reakcijos gelsvas skystis, bet kokiu santykiu besimaišantis su vandeniu.

NAUDOJIMAS

HYDROFOB naudojama paviršinei fasadų, plytų mūro, tinko, dekoratyvinio betono, degtų stogo medžiagų, šviesių cementinių medžiagų hidrofobizacijai.

Į porėtas medžiagas besiskverbianti drėgmė:

-kartu su savimi traukia dulkes, teršia paviršių;

-skatina samanų augimą;

-tirpdo ir išneša į paviršių tirpias medžiagas;

-mažina šilumos izoliaciją;

-žiemą aižo paviršius;

Be to, į paviršiaus medžiagas skverbiasi rūgštūs lietūs.

Apdorojus priemone HYDROFOB, paviršiai:

-atstumia vandenį;

-mažiau užsiteršia;

-įgauna atsparumą rūgštiems lietums;

-stabdo tirpių medžiagų išnešimą iš gilumos;

-stabdo samanų augimą;

-darosi plaunami;

-įgauna didesnę eksplotavimo trukmę;

Po 5-7 metų hidrofobizavimą galima pakartoti. HYDROFOB ant sukietėjusio sauso paviršiaus galima užpurkšti paprasčiausiu sodininko purkštuku, nutepti teptuku ar voleliu. Purkšti ar tepti reikia tol, kol paviršius viską sugeria. Vengti nutekėjimų.

HYDROFOB NAUDOJIMAS MŪRE KYLANČIOS DRĖGMĖS STABDYMUI

Kylančios drėgmės stabdymo principas – beslėgė mūro hidrofobizacija. Atidrėkusiame mūre maždaug 20  cm auksčiau grindų maždaug 35° kampu žemyn 20mm grąžtu visame sienos ilgyje kas 15 cm gręžiamos skylės. Reikia stengtis, kad iki pilno pergręžimo liktų maždaug 50mm. Po to į išvalytas skyles pilama HYDROFOB, kol mūras sugeria. Sunaudojama 10-20 l vienam sienos metrui. Po to siena tinkuojama specialiais sausais tinkais STACHESAN, per kurio poras gerai išeina likusi drėgmė. Mūras visiškai išdžiūna per keletą mėnesių.

LAIKYMAS

HYDROFOB sandėlyje laikoma nuo +5°C iki +40°C temperatūroje, trukmė iki 1 metų. Reikia saugoti nuo įkaitimo. Užšalusią priemonę reikia atitirpdyti ir homogenizuoti.

IŠPILSTYMAS IR TIEKIMAS

-pilamas į cisternas;

-1000 l bakuose;

-200 l polietileninėse statinėse;

MESIO

Ši informacija yra orientacinio pobūdžio. Firma STACHEMA neatsako už galimą žalą, atsiradusią dėl nepatikrinto ar dėl neteisingo naudojimo, taip pat neatsako už produkto, išpilstyto į naudotojo tarą, kokybę.

DARBO IR SVEIKATOS SAUGA

Produktas yra netoksiškas, tačiau, kaip ir visi chemikalai, gali būti laikomas kenksmingu sveikatai. Todėl dirbant su juo būtina laikytis sanitarijos ir higienos reikalavimų. Produkte esantys trys komponentai pasižymi silpnu erzinančiu poveikiu odai ir gleivinei. Dirbant su priedu, reikia naudoti individualias saugos priemones, neleidžiančias tiesioginio kontakto su oda ir akimis. Dirbant su priedu, negalima valgyti, gerti ir rūkyti. Prieš kiekvieną pertrauką ir po darbo reikia rūpestingai nusiplauti rankas vandeniu su muilu ir pasitepti maitinančiuoju kremu.

PIRMOJI PAGALBA

-priedo įkvėpusįjį nukentėjusįjį reikia išnešti į gryną orą, laikyti ramybės būvyje, saugoti nuo šalčio;

-jei priedo pateko į akis, plauti jas tekančiu vandeniu mažiausiai 10 min.;

-patekus ant odos, plauti vandeniu su muilu ir tepti kremu;

-nurijus priedo, išgerti mažiausiai 0,5 l vandens ir sukelti vėmimą.

Išpiltą ant žemės priedą sugerti smėliu ar pjuvenomis ir išvežti į specialiai šiam tikslui skirtas utilizavimo vietas. Produktas negali patekti į gruntinius ir paviršinius vandenis, kanalizacijos tinklus.