Betono priedai

POROSTOP S

PRODUKTO APRAŠYMAS

POROSTOP S yra miltelių mišinys iš cemento ir specialių priedų, padedančių geriau sukibti su apdorojamu paviršiumi, uždarančių jo poras. Milteliai maišomi su vandeniu.

NAUDOJIMAS

Ant remontuojamo paviršiaus tepama POROSTOP S pasta padidina jo stiprį ir vandens nelaidumą. Pastą galima tepti ant seno ar šviežio betono (kaip profilaktikos priemonę). POROSTOP S dažniausiai naudojamas žemiau gruntinių vandenų lygio esančių patalpų sienų apdorojimui. POROSTOP S dalelės į apdoroto paviršiaus gylį pradeda skverbtis po 14 parų. Tokiu būdu sustabdomas tik kapiliarinis paviršiaus drėkinamas. Spūdinio vandens veikiamoms vietoms izoliuoti naudojamas mišinys SUPERSTOP 90. Nuo apdorojamo paviršiaus nuvalomos dulkės, cemento pienas, prilipę trupiniai, seni dažai ir kiti nešvarumai. Pagrindas kaip visuomet sudrėkinamas. POROSTOP S milteliai su šaltu vandeniu maišomi santykiu 2:1. Milteliai pilami į vandenį nuolat maišant. Mišinio gyvybingumas maždaug 20 min, užsimaišyti reikia tik tokį kiekį, kurį galima sunaudoti per šį laiką. Šepečiu tepamas maždaug 1mm storio sluoksnelis. Labai drėgnose patalpose galima tepti 2 sluoksnelius, antrasis daromas po 2-3 mėnesių. 1m² 1mm storio sluoksniui reikia 1 kg miltelių.

IŠEIGA

1,0-1,5 kg/m² 1mm storio sluoksniu.

LAIKYMAS

POROSTOP S nelaidžioje pakuotėje sausoje aplinkoje galima laikyti 6 mėn.

PAKUOTĖ

Maišai po 25 kg.

MESIO

Šios rekomendacijos yra orientacinio pobūdžio.Produkto naudojimą reikia pagrįsti bandymais. STACHEMA neatsako už žalą, patirtą dėl nepagrįsto, neišbandyto naudojimo.

DARBO IR SVEIKATOS SAUGA

Produktas yra netoksiškas, tačiau,kaip ir visos cheminės medžiagos, laikomas kenksmingu sveikatai. Dirbant su juo, reikia laikytis higienos reikalavimų.Mišinyje esantys komponentai pasižymi lengvu dirginimu (dirgina odą ir gleivinę). Džiovinančiai veikia mišinyje esantis cementas. Mišinys nėra toksiškas. Sukietėjęs mišinys odos jau nedirgina, sveikatai jis nekenksmingas. Dirbant su skiediniu, reikia dėvėti apsaugos priemones (specdrabužius, avalynę, pirštines, apsauginius akinius). Dirbant negalima valgyti, gerti, rūkyti. Prieš kiekvieną pertrauką ir po darbo rankas reikia gerai nuplauti vandeniu su muilu ir patepti regeneruojančiuoju kremu.