Betono priedai

Žiemos betonavimo priedai

KALKODUR – priedas su kombinuotu greitiklio ir prieššaltinio priedo poveikiu. Tinka tik nearmuotiems betonams.

STACHEMENT 13 – skystas bechloridis superplastiklis su betono mišinio kietėjimą greitinančiomis savybėmis, leidžiančiomis betonuoti šaltu metu.

STACHEMENT 2067 yra polikarboksilatinio superplastiklio ir betono kietėjimo greitiklio junginys. Produktas pasižymi dideliu užmaišymo vandens mažinimo poveikiu didelio stiprio betono gamyboje. Aukštos priedo dispersinės savybės duoda didelį pradinį betono stiprį net žemose temperatūrose. Priedas neišskiria vandens betono paviršiuje net esant nedideliam cemento ir smulkelių kiekiui. Naudojamas prekinio betono gamybai žiemą, surenkamųjų elementų gamybai, iš anksto įtemptiesiems gaminiams, tunelių betonui ir kitiems atvejams, kur reikalingas didelis betono pradinis stipris. Produktą galima naudoti savaime susitankinančio ir savaime išsilyginančio, taip pat slankumą ilgai išlaikančio betono gamybai.

Stachement F17 – bechloridis superplastiklis su betono mišinio kietėjimo greitikliu, skirtas prekinio ir technologinio betono gamybai žiemos metu. Gero plastifikuojančio ir kietėjimą greitinančio efekto derinys leidžia įgauti pakankamus pradinius prekinio betono mišinio stiprius žiemos oro temperatūrose.

Stachement F 14 – superplastiklis su betono mišinio kietėjimo greitikliu, skirtas prekinio ir technologinio betono gamybai žiemos metu. Gero plastifikuojančio ir kietėjimą greitinančio efekto derinys leidžia įgauti pakankamus pradinius prekinio betono mišinio stiprius žiemos oro temperatūrose. Gaminant surenkamus gaminius, sutrumpėja šiluminio apdorojimo ar laikymo formose trukmė.

STACHEMENT F19 – polikarboksilatinio superplastiklio ir betono kietėjimo greitiklio junginys. Pasižymi ilgu betono mišinio slankumo išsilaikymu. Tinka dirbti žiemą. Naudojamas prekinio betono gamybai pramoninėms grindims, surenkamųjų elementų gamybai, iš anksto įtemptiesiems gaminiams, tunelių betonui ir kitiems atvejams, kur reikalingas didelis betono pradinis stipris. Produktą galima naudoti savaime susitankinančio ir savaime išsilyginančio, taip pat slankumą ilgai išlaikančio betono gamybai.

Stachement F11.1 – superplastiklis su betono mišinio kietėjimo greitikliu, skirtas prekinio ir technologinio betono gamybai žiemos metu. Gero plastifikuojančio ir kietėjimą greitinančio efekto derinys leidžia įgauti pakankamus pradinius prekinio betono mišinio stiprius žiemos oro temperatūrose. Gaminant surenkamus gaminius, sutrumpėja šiluminio apdorojimo ar laikymo formose trukmė.