Betono priedai

Plastikliai

STACHEPLAST 110 - plastiklis modifikuotų lignosulfonatų pagrindu, pasižymintis dideliu ir ilgai išsilaikančiu plastifikuojančiu efektu.Tinka prekiniams betonams iki B30/37 klasės.

STACHEPLAST 111 – plastiklis modifikuotų lignosulfonatų pagrindu, pasižymintis dideliu ir ilgai išsilaikančiu plastifikuojančiu efektu.Tinka prekiniams betonams iki B30/37 klasės.

STACHEPLAST 112prekinio betono mišinių plastiklis modifikuotų lignosulfonatų pagrindu.Pasižymi stipriu plastifikuojančiu efektu. Ilgai išlaiko gerą mišinio slankumą ir nemažina betono pradinio stiprio. Naudojamas visų ekonomiškų betono mišinių monolitinėms statinių konstrukcijoms, kelių ir tiltų betonams šiltu metų laiku. Mišinio rišimosi ir betono lietėjimo greitis priklauso nuo įpilto plastiklio kiekio.

STACHEPLAST 125 – plastiklis lignosulfonatų pagrindu su ženkliu plastifikuojančiu poveikiu ir kryptingu betono mišinių kietėjimo reguliavimu. Tinka visoms betono mišinių klasėms iki B30/37. Plastiklis neįsiurbia į mišinį oro, gerina jo klojamumą ir žymiai sumažina užpildų sluoksniavimąsi.