Betono priedai

BETOCLEANER F

PRODUKTO APRAŠYMAS

BETOCLEANER F yra bechloridė priemonė, nuo betono paviršiaus valanti kalkes, apnašas, dulkes ir kt.

NAUDOJIMAS

Prieš valymą betono paviršius drėkinamas vandeniu tol, kol jį sugeria.Likęs vanduo nušluostomas. BETONCLEANER F tepamas ant paviršiaus, jei reikia – ir keletą kartų. Po to, mechaniškai nušluostoma kempine, skuduru. Vėl plaunama vandeniu, kol nuplaunama visi ištirpę likučiai. BETONCLEANER F yra ideali plastmasinių formų valymo priemonė (pvz., lietu būdu gaminamų grindinio elementų formelėms).Taip pat, galima valyti ir metalines formas, tik jas būtina praskalauti vandeniu su soda.

BETONCLEANER F IŠPLOVŲ NEUTRALIZAVIMAS

Išplauti likučiai neutralizuojami kalkių pienu.Universaliu indikaciniu popieriumi patikrinimas likučių pH: jis turi būti maždaug 7.Tokius likučius galima utilizuoti betonmaišėje.Gaunami mišiniai bus su pagreitintu kietėjimu.

REKOMENDACIJOS

Valant silpnai apnašų paveiktas vietas ar porėtus paviršius, dirbama greitai:sudrėkinama vandeniu, apdorojama valikliu ir vėl greitai plaunama vandeniu. Taip dirbant, valiklis giliai neįsisiurbia į apdorojamą medžiagą. Kad nuvalytas paviršius po kurio laiko vėl nepasidengtų apnašomis, jį patartina impregnuoti priemone HYDROFOB. Ši priemonė neleis paviršių merkiančiam vandeniui skverbtis į gilumą ir pakartotinai sudaryti apnašas.

DOZAVIMAS

Koncentratas skiedžiamas vandeniu santykiu nuo 1:1 iki 1:4, priklausomai nuo bandymų rezultatų. Skiedžiant reikia BETONCLEANER F pilti į vandenį, o ne atvirkščiai.

LAIKYMAS

Laikyti pagal rūgščioms medžiagoms keliamus reikalavimus.

PAKUOTĖ

– 1000 l bakai

– 200 l plastmasinės statinės

– 25 ir 50 l plastmasiniai bakeliai